Ota yhteyttä!

Voit ottaa yhteyttä sukuseuraan tai lähettää palautetta alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Viestisi ohjautuu sekä puheenjohtajalle että sihteerille. 

Seuralle voi lähettää sähköpostia myös osoitteeseen vainikan.sukuseura(at)gmail.com

 

Sukuseuran hallitus 2021-2023

Puheenjohtaja

A. Vainikka (Savitaipale) puheenjohtaja(at)vainikat.fi

Hallituksen jäsenet

Aija Tikka (Lappee) aija.tikka(at)gmail.com

Eliisa Vainikka (Savitaipale) eliisavainikka(at)gmail.com

Juha Vainikka (Valkeala) jpa.vainikka(at)gmail.com

Mari Vainikka (Savitaipale) vainikka.mk(at)gmail.com

Marianne Hapsal (Inkerinmaa) marianne.hapsal(at)gmail.com

Marja-Leena Salovaara (Valkeala) marjaleena.salovaara(at)gmail.com

Petri Vainikka (Savitaipale) petri.vainikka(at)kolumbus.fi

Seppo Salonvaara (Lappee) seppo.salonvaara(at)elisanet.fi

Tommi Vainikka (Savitaipale) tommi.vainikka2(at)gmail.com

(suluissa sukuhaara)

_____________

 

Kommentit ja kysymykset ovat tervetulleita

* tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia